Satılır 3 otaqlı mənzil 66 m²

Bakı, Yeni Günəşli · Yeni Günəşli qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-136685 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

66.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsi D massivi YENİ TİKİLİ 17 mərtəbəli yaşayış binasının 3-cü mərtəbəsi, 2-3 otağa düzəlmə otaqlı 66 kv.m,Yaxşı Təmirli Əşyalı Mənzil Satılır...(Paltaryuyan maşın götürüləcək) Mənzilin hər bir şəraiti var su,qaz,işıq daimidir. Mənzil təmir olunub əla vəziyyətdədir. Bina orta mekteb uşaq baxçalarına super marketlərə yaxın ərazidə yerləşir. Mənzil haqqında ətraflı məlumat almaq istəyənlər aşağıdakı telefon nömrələri ilə əlaqə saxlaya bilərlər.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,379 AZN/m²

Ortadan 10.7% sərfəli

Rayon ort: 2,663 AZN/m²

Yeni Günəşli

2 663 AZN/m²

Son 6 ay: +24.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +17.00%

Aktiv: 1661 Yeni: 417 Tələb: Aşağı
84 865 EUR
157 000 AZN
Təmirli
T

Teymur

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi