Satılır 3 otaqlı mənzil 65 m²

Bakı, 9-cu mikrorayon · Mir Cəlal küçəsi · Bina.Az

Satış EML-190332 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

7 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Salam. 9 mikrorayon 9 mərtəbəli binanın 7 ci mərtəbəsində yerləşən 2 otaqdan 3 otaqa düzəldilmiş yaxşı təmirli mənzil satılır. Bina 9 mikrorayonun ən pristij yerlərindən birində yerləşir. Leyla mərasim evinə yaxın (keçmiş s/d sarayi) geniş və abad həyət . Mərkəzi istilik sistemi mövcuddur. Bina Mərkəzi yola yaxin məsafədə yerlesir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,738 AZN/m²

Ortadan 0.8% sərfəli

Rayon ort: 2,760 AZN/m²

9-cu mikrorayon

2 760 AZN/m²

Son 6 ay: +41.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.40%

Aktiv: 787 Yeni: 150 Tələb: Aşağı
104 706 USD
178 000 AZN
Təmirli
E

Elan Sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi