Satılır 3 otaqlı mənzil 60 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · İlqar Zülfüqarov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-202361 8

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

8 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏡 SATILIR – XƏTAİ RAYONU, HƏZİ ASLANOV METROSU YAXINLIĞINDA ƏLA TƏKLİF! 🔥

📍 Həzi Aslanov metrosuna yaxın məsafədə, abad məhəllə və abad binada yerləşən super mənzil satışa çıxarıldı!

🏢 “2-ci kvadratlar” adlanan prestijli ərazidə yerləşən bina 🏠 Mənzil 2 otaqdan ideal şəkildə 3 otağa düzəldilib ✨ Mənzil sıfırdan tam şəkildə yüksək keyfiyyətlə təmir olunub 🛠 Təmir zamanı bahalı və keyfiyyətli materiallardan istifadə edilib 🚪 Təmirdən sonra mənzildə yaşayış olmayıb

🌞 İşıqlı və geniş otaqlar 🍽 Rahat və funksional mətbəx 🚿 Müasir sanitar qovşağı 🔥 Qaz, su, işıq daimidir

🌳 Binanın həyəti tam abadlaşdırılıb 🚗 Avtomobil saxlamaq üçün geniş həyət mövcuddur 🏫 Ətrafda məktəb, baxça, market və digər bütün iaşə obyektləri yerləşir

💥 Həm yaşamaq, həm də yatırım üçün ideal variantdır!

📞 Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlayın 💼 Xidmət haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,967 AZN/m²

Ortadan 10.3% baha

Rayon ort: 2,690 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 690 AZN/m²

Son 6 ay: -0.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.40%

Aktiv: 7107 Yeni: 3007 Tələb: Aşağı
178 000 AZN
Təmirli
A

Ali Realtor

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi