Satılır 3 otaqlı mənzil 51 m²

Bakı, Əhmədli · M.Hadi küçəsi · Bina.Az

Satış EML-082681 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

51.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

12 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Satılır – Əhmədli metrosu yaxınlığında 3 otaqlı mənzil | Fortuna MTK 📍 Yer: Əhmədli metrosuna cəmi 2 dəqiqəlik məsafədə, Fortuna MTK 🏢 Mərtəbə: 17 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsi 📐 Sahə: 51 kv.m 🛏 Otaq sayı: 1 otaqdan 3 otağa düzəliş 📄 Sənəd: Çıxarış (kupça) var 🏦 Status: İpotekaya yararlıdır Mənzil tam və keyfiyyətli təmirlidir. Döşəmə parketdir. Otaqlar funksional şəkildə bölünüb və səliqəli vəziyyətdədir. Orta mərtəbədə yerləşməsi və əlverişli planı ilə həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçimdir. Metroya, məktəbə, bağçaya, market və digər iaşə obyektlərinə yaxın ərazidə yerləşir.

İpoteka almaqda köməklik edirik.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,235 AZN/m²

Ortadan 17.9% baha

Rayon ort: 2,743 AZN/m²

Əhmədli

2 743 AZN/m²

Son 6 ay: +1.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.40%

Aktiv: 3508 Yeni: 1217 Tələb: Aşağı
97 059 USD
165 000 AZN
Təmirli
N

Namiq Alizade

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi