Satılır 3 otaqlı mənzil 189 m²

Bakı, Nərimanov · Qarabağ küçəsi · Bina.Az

Satış EML-209786 4
9 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

189.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

14 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

- Satış: Yeni tikili - Ünvan: Təhsil Nazirliyi və Günaydın restoranının yanında yerləşir. - Otaq sayı: 3 - Sahəsi: 189 kv.m. - Mərtəbə: 18/14 - Sənədi: Çıxarış - İpotekaya yararlıdır - Təsvir: Əla təmirlidir. Qaz su daimidir. Yerüstü parkingi və uşaq əyləncə meydançası var. Şirkət haqqı 1% (alıcıdan).

---------------------------------------------

- Продажа: Новостройка - Адрес: Находится рядом с Министерством Образования и рестораном Гюнайдын. - Кол-во ком: 3 - Площадь: 189 кв.м. - Этаж: 18/14 - Документ: Купчая - Подходит в ипотеку - Описание: Ремонт отличный. Газ вода постоянно. Есть наземный паркинг и детская игровая площадка. Услуги фирмы 1% (от покупателя).

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,963 AZN/m²

Ortadan 23.9% sərfəli

Rayon ort: 3,894 AZN/m²

Nərimanov

3 894 AZN/m²

Son 6 ay: -18.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
302 703 EUR
560 000 AZN
Təmirli
T

Tünzalə xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi