Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı mənzil 168.5 m²

Bakı, Nəsimi · Mirəli Qaşqay-52 · Bina.Az

Satış EML-032372 2
1 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

168.50m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

QİYMƏTDƏ ENDİRİM OLACAQ.

Qaz, su, işıq daimidir. Kupça var. Yaxşı təmirli, işıqlı və səliqəlidir. İnfrastruktur baxımından əlverişli ərazidə yerləşir. Mənzil yaşıllıq və parklarla əhatələnmiş prestijli ərazidə yerləşir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,027 AZN/m²

Ortadan 15.2% sərfəli

Rayon ort: 3,567 AZN/m²

Nəsimi

3 567 AZN/m²

Son 6 ay: -5.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.30%

Aktiv: 8274 Yeni: 1647 Tələb: Aşağı
275 676 EUR
510 000 AZN
Təmirli
V

Vüsal

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi