Satılır 3 otaqlı mənzil 166 m²

Bakı, Nizami · İzmir küç · Bina.Az

Satış EML-195226 4
12 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

166.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

7 / 20

Təsvir

- Satış: "İzmir Residence" - Ünvan: İzmir parkın yanı. - Otaq sayı: 3 - Sahəsi: 166 m2 - Mərtəbə: 20/7 - Sənədi: Çıxarış - Təsviri: Qaz su daimidir, mərkəzi istilik sistemi və isti su daimidir. Binada "Mitsubishi" liftlər və 5 mərtəbəli qarajı var. Şirkət haqqı 1% (alıcıdan).

-----------------------

- Продажа: "İzmir Residence" - Адрес: Находится рядом с парком Измир. - Кол-во ком: 3 - Площадь: 166 м2 - Этаж: 20/7 - Документ: Купчая - Описание: Газ вода постоянно, центральная система отопления, постоянно теплая вода. В здании "Mitsubishi" лифты и 5ти этажный гараж. Услуги фирмы 1% (от покупателя).

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,187 AZN/m²

Ortadan 36.3% baha

Rayon ort: 3,072 AZN/m²

Nizami

3 072 AZN/m²

Son 6 ay: +4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.50%

Aktiv: 9387 Yeni: 2520 Tələb: Aşağı
408 824 USD
695 000 AZN
Ə

Əli

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi