Satılır 3 otaqlı mənzil 157 m²
Bakı, Xətai · Fəzail Bayramov k. · Bina.Az
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
157.00m²
Otaq sayı
3
Mərtəbə
13 / 24
Təsvir
Ünvan: Xətai metrosu, Fəzail Bayramov k. -Sahə: 157 kv/m. -Qiymət: 340.000 azn. -Mərtəbə: 13/24 -Təmir: Təmirsiz. -Sənəd: Çıxarış(kupça). -Qaz: Var. Xətai metrosuna yaxın yerləşən kompleksdə qanuni 3 otaqlı mənzil satılır..Binanın geniş həyəti,Hər blokunda 3 ədəd sürətli lifti,yerlatı və yerüstü parkingi, 7/24 mühafizə sistemi var. Komissiya haqqı alıcı tərəfindən: 1%. Ətraflı məlumat üçün buyurub zəng edib və ya whatsappa yazıb əlaqə saxlaya bilərsiz.
Xəritə
Bazar analitikası
2,166 AZN/m²
Ortadan 27.7% sərfəli
Rayon ort: 2,994 AZN/m²
2 994 AZN/m²
Son 6 ay: +3.9%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +12.10%