Satılır 3 otaqlı mənzil 150 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · Hüseyn Cavid pr. · Bina.Az

Satış EML-063040 2
7 dəq piyada Elmlər Akademiyası metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

150.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

EKSKLUZİV TƏKLİF!!! ELMLƏR AK,EURO TƏMİR,3 OTAQ,KUPÇALI!!!

Elmlər Akademiyası metrosu düz yanı,Hüseyn Cavid parkına yaxın,16 mərtəbəli yeni tikilinin 3-cü mərtəbəsində,sahəsi 150 kv olan,3 otaqlı təmirli mənzil satılır.Təbii qazı,işığı və suyu daimidir.Mənzilin təmirində keyfiyyətli avadanlıqlardan istifadə olunub.Bütün otaqlar işıq görür.Mənzilin ideal proyekti var.Binanın avtoparkingi və sürətli liftləri var.Mənzilin sənədi isə KUPÇADIR!!! ALICI ÜÇÜN OFİS XİDMƏT HAQQI 1% TƏŞKİL EDİR!!! REAL ALICILAR ƏLAQƏ YARATSIN!!!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,253 AZN/m²

Ortadan 9.3% baha

Rayon ort: 2,977 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 977 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +1.10%

Aktiv: 3885 Yeni: 1267 Tələb: Aşağı
287 059 USD
488 000 AZN
Təmirli
Ş

ŞAHSULTAN

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi