Satılır 3 otaqlı mənzil 150 m²

Bakı, Nəsimi · Atatürk prospekti · Bina.Az

Satış EML-186704 2
2 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

150.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

13 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍NƏSİMİ BAZARININ YANI, YENİ AÇILMIŞ "McDonalds"ın yanı, KOROĞLU VƏ KOALA PARKIN ƏTRAFI ✅ QAZLI VƏ KUPÇALI, İPOTEKAYA YARARLI MƏNZİL!!! 🔷 18 mərtəbəli yeni tikili binanın 13-cü mərtəbəsində 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin ümumi sahəsi 150 kv.m-dir. Mənzil tam təmirlidir. Mənzilin quraşdırılmış mətbəx mebeli, eyvanı, duş-kabinası, kombi sistemi və s var. Binanın 24 saat mühafizə olunan həyəti, sürətli liftləri və s var

______________________________________________________

📍ОКОЛО ПАРК "KOROĞLU" И "KOALA PARK", РЯДОМ С "McDonalds"-ом ✅ КВАРТИРА С ГАЗОМ И КУЧЕЙ, МОЖНО КУПИТ С ИПОТЕКОЙ. 🔷 Продаётся 3-х комнатная квартира. 13-й этаж 18-и этажный новостройка. Площадь дома 150 кв.м. Квартира с ремонтом. Имеется встроенная кухонная мебель, душ-кабина, комби система, балкон. В здание имеется скоростные лифты, паркинг.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,733 AZN/m²

Ortadan 23.4% sərfəli

Rayon ort: 3,566 AZN/m²

Nəsimi

3 566 AZN/m²

Son 6 ay: -5.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.30%

Aktiv: 8274 Yeni: 1647 Tələb: Aşağı
221 622 EUR
410 000 AZN
Təmirli
Z

Zaur

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi