window.initLightboxSwiper())">
1/1
1/1
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
149.00m²
Otaq sayı
3
Mərtəbə
13 / 17
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Çox təcili satılır. Mənzil müqavilə ilə satılır. Qaz işıq su daimidir. Dəyərindən ucuz satılır. Əşyalar qiymətə daxildir.
Xəritə
Bazar analitikası
1,577 AZN/m²
Ortadan 42.7% sərfəli
Rayon ort: 2,752 AZN/m²
2 752 AZN/m²
Son 6 ay: +2%
Rayon orta qiymət
Stabil
Son 3 ay: -1.20%
Aktiv: 4109
Yeni: 1752
Tələb: Aşağı
138 235 USD
235 000 AZN
Təmirli