Satılır 3 otaqlı mənzil 149 m²

Bakı, Əhmədli · Əhmədli qəs. · Bina.Az

Satış EML-235039 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

149.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

13 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Çox təcili satılır. Mənzil müqavilə ilə satılır. Qaz işıq su daimidir. Dəyərindən ucuz satılır. Əşyalar qiymətə daxildir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,577 AZN/m²

Ortadan 42.7% sərfəli

Rayon ort: 2,752 AZN/m²

Əhmədli

2 752 AZN/m²

Son 6 ay: +2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.20%

Aktiv: 4109 Yeni: 1752 Tələb: Aşağı
235 000 AZN
Təmirli
E

Elan sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi