Satılır 3 otaqlı mənzil 147.7 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · Cavadxan küç., 3 a. · Bina.Az

Satış EML-196263 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

147.70m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Maklerlər narahat etməsin

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,234 AZN/m²

Ortadan 24.4% sərfəli

Rayon ort: 2,956 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 956 AZN/m²

Son 6 ay: +3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.20%

Aktiv: 4106 Yeni: 1483 Tələb: Aşağı
194 118 USD
330 000 AZN
Təmirli
E

Elşən

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi