Satılır 3 otaqlı mənzil 147 m²

Bakı, Xətai · Gəncə prospekti · Bina.Az

Satış EML-148180 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

147.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

12 / 19

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Panorama Park Yaşayış Kompleksində ümumi sahəsi 147 kv.m. olan ƏLA təmirli 4 otaqdan 3 otağa düzəlmə mənzil satılır. Mərtəbə 19/12. Yaşayış kompleksi 24 saat kamera müşahidə sisteminə və mühafizə xidmətinə malikdir. Binanın Yeraltı qarajı var. Həyətində idman meydançası və sakinlər üçün istirahət mərkəzləri var. Ətrafda yaşayış əhəmiyyətli hər bir infrastruktur mövcuddur. Sənəd Çıxarış-Kupça. Komissiya haqqı 1 % təşkil edəcək.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,483 AZN/m²

Ortadan 17.1% sərfəli

Rayon ort: 2,995 AZN/m²

Xətai

2 995 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
365 000 AZN
Təmirli
N

Nadir

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi