Satılır 3 otaqlı mənzil 146 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · 9-cu mikrorayon qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-212875 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

146.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Salam hər vaxtınız xeyirli olsun.

SATILIR!!!

Zəhmət olmasa diqqətli oxuyun.

Binəqədi rayon, Mircəlal küçəsi, 9-cu mikrarayon 3245-ci məhəllə.

1. Bolmart olan binanın yanı. 2. İstilik sistemi kombi. 3. ⁠3 otaq. 4. ⁠Geniş kolidoru var. 5. ⁠18 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsi. 6. Tam ⁠əşyalı. 7. Təmirli. 8. ⁠1 ədəd Balkon. Balkonun qabağı tam açıqdı. Bina tikilmək imkanı yoxdu. Əla görüntüsü var. 9. ⁠146 kvm. Sənəddə 126.67 kvm. 10. ⁠Binanın 24 saat mühafizə xidməti var. 11. ⁠65 və bir neçə digər saylı avtobuslar binanın yanından keçir. 12. ⁠Uşaq yola çıxmadan marketə rahat gedə bilir. Marketin 1 qapısı binanın həyətinə açılır.

9-cu mikrarayonun ən yaxşı yeridi.

Qiyməti: 348000 AZN

Ev icarədədi. Xahiş edirəm ciddi fikri olanlar evə baxsın.

Xahiş edirəm bir-birimizə hörmətinən yanaşaq.

Həm qiymət ilə bağlı müştəri evə baxıb qərar verdikdən sonra danışıb razılaşmaq mümkündü, həm də, evdə qalanı narahat etməmək üçün fikrinizi dəqiqləşdirin sonra baxın.

Əlaqə nömrəsi:

Ancaq WhatsApp. Evə baxmaq istəyəndə əlavə əlaqə nömrəsi veriləcək.

Əşyalar yenidi. Şəkildə görünür. Ev şəkildə göründüyündən daha yaxşıdı. Şəkillərin keyfiyyəti aşağıdı.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,384 AZN/m²

Ortadan 19.4% sərfəli

Rayon ort: 2,956 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 956 AZN/m²

Son 6 ay: +3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.60%

Aktiv: 4373 Yeni: 1750 Tələb: Aşağı
348 000 AZN
Təmirli
E

Elçin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi