Satılır 3 otaqlı mənzil 142 m²

Bakı, Nərimanov · Qarabağ küçəsi · Bina.Az

Satış EML-243372 3
11 dəq piyada Gənclik metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

142.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

8 / 15

Təsvir

Heydər Əliyev Mərkəzi və Təhsil Nazirliyinin 177 nömrəli məktəbinin yaxınlığında yerləşən 15 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsində 3 otaqlı, 142 kv.m sahəsi olan təmirsiz mənzil satılır. Mərtəbə: 8/15 Otaq sayı: 3 Sahə: 142 kv.m Təmir: Təmirsiz

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,676 AZN/m²

Ortadan 31.2% sərfəli

Rayon ort: 3,892 AZN/m²

Nərimanov

3 892 AZN/m²

Son 6 ay: -18.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -21.30%

Aktiv: 17876 Yeni: 6725 Tələb: Aşağı
223 529 USD
380 000 AZN
E

Ebulfez

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi