Satılır 3 otaqlı mənzil 142 m²

Bakı, Nərimanov · Çəmənzəminli küç. · Bina.Az

Satış EML-101648 5
13 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

142.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

7 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

*TECILI SATILIR *QANUNİ 3 OTAQ *SƏNƏD KUPCA (ÇIXARIŞ) *İPOTEKAYA YARARLI *TAM TEMIRLI

nefçi bazanın tam qarşısı Olimpik star TİBB universiteti və 1 saylı asan xidmətin YAXINLIĞI

yeni tikili 16 mertebeli binanin 7 ci mertebesinde QANUNİ 3 otaqli menzil satilir

OFIS XIDMET HAQQI 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,169 AZN/m²

Ortadan 19.1% sərfəli

Rayon ort: 3,916 AZN/m²

Nərimanov

3 916 AZN/m²

Son 6 ay: -17.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
243 243 EUR
450 000 AZN
Təmirli
S

Sahil bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi