Satılır 3 otaqlı mənzil 140 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Gəncə prospekti · Bina.Az

Satış EML-193470 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

140.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

13 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏠✨ SATILIR — 3 OTAQLI MƏNZİL ✨🏠 📍 Ünvan: Ⓜ️ Həzi Aslanov Metro Stansiyası metrosuna cəmi 10 dəqiqəlik məsafədə 🏢 Mənzil haqqında: 🔹 Abşeron MTK ( Xəzər dairəsinin yanı ) 🔹 3 otaq ( Şəhər Dəniz Panorama ) 🔹 140 m² Dizaynla təmir olunub 🔹 Keromaqranit olan hissələr isti pol 🔹 Əla Təmirli mənzil və tam əşyalı 🔹 Bütün əşyalar gətirilmədi 🔹 Təmirdən sonra yaşayiş az olub 🔹 Geniş və işıqlı otaqlar 🔹 Rahat və komfortlu yaşayış 🔹 Ailə üçün ideal seçim 🌟 Üstünlüklər: ✅ Metroya yaxın ✅ Sakit və abad məhəllə ✅ Məktəb və bağçalara yaxın ✅ Market və iaşə obyektləri ətrafda ✅ Rahat nəqliyyat infrastrukturu 🌳 Həm yaşayış, həm də yatırım üçün əla variant! 💰 Qiymət: 365.000 AZN 🔹 İpotekaya yararlıdır 📌 Xidmət haqqı: 1% 📞 Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın ☎️

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,607 AZN/m²

Ortadan 7.2% sərfəli

Rayon ort: 2,808 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 808 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.20%

Aktiv: 4397 Yeni: 1209 Tələb: Aşağı
197 297 EUR
365 000 AZN
Təmirli
Q

Qarayev Premium Estate

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi