Satılır 3 otaqlı mənzil 140 m²

Bakı, Nizami · Nəriman Nərimanov pr. · Bina.Az

Satış EML-191246 7
11 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

140.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Mərkəzi Parkla üzbəüz, şəhər və dəniz mənzərəli mənzil satışdadır Şəhərin nüfuzlu və rahat ərazisində yerləşən bu geniş mənzil komfortlu yaşayış üçün ideal seçimdir. Yelçəkən planlaşdırmaya malik olması otaqların təbii işıqla bol təmin olunmasına və mənzildə daim təmiz hava dövranına şərait yaradır. Ümumi sahəsi 140 kv.m, 3 otaqdan ibarətdir. Otaqlar geniş və funksional şəkildə layihələndirilmişdir. Ərazi inkişaf etmiş infrastruktura malikdir – yaxınlıqda marketlər, iaşə obyektləri və digər zəruri xidmət sahələri mövcuddur. Sənədlər tam qaydasındadır. Mənzil kupçalıdır və ipotekaya tam yararlıdır. Baxış və əlavə məlumat üçün əlaqə saxlamağınız xahiş olunur. Xidmət haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,786 AZN/m²

Ortadan 7.8% sərfəli

Rayon ort: 3,020 AZN/m²

Nizami

3 020 AZN/m²

Son 6 ay: +2.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 7044 Yeni: 1326 Tələb: Aşağı
210 811 EUR
390 000 AZN
Təmirli
T

Turac

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi