Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
140.00m²
Otaq sayı
3
Mərtəbə
8 / 17
Təmiri
Təmirli
Təsvir
• Badamdar, Tofiq Məmmədov küçəsi • Gəlin Qaya Restoranına yaxın • Otaq sayı : 3 otaq • Sahə : 140 k/v • Mərtəbə : 17/8 • Əla Təmirli • Dəniz Mənzərəli • Qiymət : 395.000 AZN • Sənəd : Çıxarış (Kupça)
Xəritə
Bazar analitikası
2,821 AZN/m²
Ortadan 23.8% sərfəli
Rayon ort: 3,700 AZN/m²
3 700 AZN/m²
Son 6 ay: +15.3%
Rayon orta qiymət
Stabil
Son 3 ay: +1.50%