Satılır 3 otaqlı mənzil 139.5 m²

Bakı, Nərimanov · Təbriz küçəsi · Bina.Az

Satış EML-186788 9
7 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

139.50m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 16

Təsvir

TECİLİ SATILIR !!!! Zumrud Residence VIP blok 139,5 kv Pod Mayak Menzil satılır. Binanın geniş heyeti yeraltı parking mövcuddur

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,047 AZN/m²

Ortadan 21.7% sərfəli

Rayon ort: 3,891 AZN/m²

Nərimanov

3 891 AZN/m²

Son 6 ay: -18.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
229 730 EUR
425 000 AZN
E

Elan Sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi