Satılır 3 otaqlı mənzil 138 m²

Bakı, Nərimanov · Ağa Neymətulla küç. · Bina.Az

Satış EML-172671 5
4 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

138.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Eksklüziv Təklif! Podmayak alıb belə təmir edilsə 50 min bahasına başa gəlir! Nərimanov metrosu yaxınlığında yeni tikilmiş Premium kompleksdə möhtəşəm təmirə malik lüks mənzil satılır. Ətraflı Videosu mövcuddur. Dənizə Mənzərə... 1 Böyük 1 kiçik balkon. Təmir zamanı hər bir sahədə ən bahalı materiallardan istifadə olunub. Kompleksin 1 binasına artıq kupça verilib yaxın müddətdə digər binalarada kupça verilməsi nəzərdə tutulub. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiz. Xidmət haqqı alıcı tərəfdən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,804 AZN/m²

Ortadan 6.7% sərfəli

Rayon ort: 4,076 AZN/m²

Nərimanov

4 076 AZN/m²

Son 6 ay: -21.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -16.30%

Aktiv: 11081 Yeni: 2326 Tələb: Aşağı
283 784 EUR
525 000 AZN
Təmirli
M

Miremin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi