Satılır 3 otaqlı mənzil 137 m²

Bakı, Nərimanov · E.Naxçivanski küçəsi 26 · Bina.Az

Satış EML-176532 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

137.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

7 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🔑 **📍 ** Nerimanov, Gənclik və Azadlıq metrostansiyalarına piyada cəmi 10 dəqiqəlik məsafədə** – Ayna Sultanova heykəlinin yanında mənzil satılır!**

🏠 **Qanuni 3 otaqlı, 137 kv.m** sahəsi olan mənzil 🏢 **16 mərtəbəli yeni tikilinin 7-ci mərtəbəsi** 📜 **Kupçalı, yaxşı təmirli və əşyalı** 🏦 **İpotekaya yararlıdır**

✨ Üstünlüklər: ✅ Mənzilin təmirində **yüksək keyfiyyətli materiallardan istifadə olunub** ✅ Daimi **işıq, qaz və su** ✅ **Kombi istilik sistemi** ✅ Yaxınlıqda **məktəb, bağça, parklar, klinikalar, idman zalları, marketlər və iaşə obyektləri** ✅ İnkişaf etmiş infrastruktur, əlverişli nəqliyyat əlaqəsi

📍 ** Nerimanov, Gənclik və Azadlıq metrostansiyalarına piyada cəmi 10 dəqiqəlik məsafədə**.

👉 Mənzil həm **kirayə vermək**, həm də **şəxsi yaşayış üçün ideal seçimdir!**

💰 **Real alıcıya endirim ediləcək.**

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,555 AZN/m²

Ortadan 34.5% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
350 000 AZN
Təmirli
M

Mehman

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi