Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı mənzil 135 m²

Bakı, 8-ci kilometr · Həsən Bəy Zərdabi pr. · Bina.Az

Satış EML-032491 2
6 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

135.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 20

Təsvir

🏢 SATILIR: 📍 Ünvan: Həsən bəy Zərdabi prospekti, Bakı Biznes Universiteti və Respublika Klinik Xəstəxanasının yaxınlığı 🏗️ Tikinti şirkəti: ASP MTK 🏢 Mərtəbə: 3-cü mərtəbə (altında yaşayış var) 📐 Sahə: 123.5 m² 🛏️ Otaq sayı: 3 (qanuni) 🛁 Sanuzel: 2 🌅 Eyvan: 2 📄 Sənəd: Çıxarış (kupça) 🧍‍♂️ Qeydiyyatda heç kim yoxdur 🛠️ Mənzilin vəziyyəti: ✔️ 50% təmirli ✔️ Divarlar mayakla işlənib ✔️ Elektrik və santexnika işləri görülüb ✔️ Mətbəx, dəhliz, sanuzel və eyvanlarda isti döşəmə çəkilib 🏢 Binanın üstünlükləri: 🔹 Qapalı və mühafizə olunan həyət 🔹 Kompleks daxilində:   🎓 Uşaq bağçası   🛒 Market   💇‍♀️ Salon və digər xidmət sahələri 🔹 3 mərtəbəli yeraltı avtodayanacaq Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,956 AZN/m²

Ortadan 34.9% sərfəli

Rayon ort: 3,006 AZN/m²

8-ci kilometr

3 006 AZN/m²

Son 6 ay: +23.7%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +7.10%

Aktiv: 1983 Yeni: 45 Tələb: Aşağı
155 294 USD
264 000 AZN
N

Natiq

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi