Satılır 3 otaqlı mənzil 135 m²

Bakı, İnşaatçılar · Abbas Mirzə Şərifzadə küçəsi · Bina.Az

Satış EML-092016 5

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

135.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏙️ Satılır – İnşaatçılar metrosunun üstü

📍 Lokasiya: İnşaatçılar metrosunun birbaşa üstü 📐 Ümumi sahə: 135 kv.m 🛏 Otaq sayı: 3 otaq (istəyə görə 4 otağa çevirmək mümkündür) 🛠 Təmir: Super təmirli 📄 Sənəd: Kupça var

Üstünlüklər:

Metroya bir addımlıq məsafə

Geniş və funksional planlaşdırma

Real alıcı ilə danışıq mümkündür.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,859 AZN/m²

Ortadan 0.5% sərfəli

Rayon ort: 2,875 AZN/m²

İnşaatçılar

2 875 AZN/m²

Son 6 ay: +10.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +3.20%

Aktiv: 6028 Yeni: 1938 Tələb: Aşağı
208 649 EUR
386 000 AZN
Təmirli
I

Isa

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi