Satılır 3 otaqlı mənzil 132 m²

Bakı, Nərimanov · Qədirbəyova küç. · Bina.Az

Satış EML-185006 8
1 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

132.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Nerimanov r. Heyder Aliyev Merkezin yaxinliginda Genclik Mall,Genclik m/s 3 otaqli genish lahiyeli menzil satilir. Parking,ushag meydancasi movcuddur. Bindada qaz,ve kupca var. Tecili satilir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,841 AZN/m²

Ortadan 30.4% sərfəli

Rayon ort: 4,083 AZN/m²

Nərimanov

4 083 AZN/m²

Son 6 ay: -21.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -14.00%

Aktiv: 11003 Yeni: 2277 Tələb: Aşağı
375 000 AZN
Təmirli
E

Elan Sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi