Satılır 3 otaqlı mənzil 130 m²

Bakı, 8-ci mikrorayon · Cəfər Xəndan küçəsi · Bina.Az

Satış EML-199275 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

130.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 14

Təmiri

Təmirli

Təsvir

8ci mikrorayon Cəfər Xəndan küçəsi,Qoç Ət restoranının yanı,14 mərtəbəli yenitikili binanın 11ci mərtəbəsində,Qanuni 3 otaq 130kvm sahəsi olan mənzil Satılır..Qazı,suyu,işığı daimidir.İstilik Kombidir..Pol Əla növ parketdir…Binanın Geniş səliqəli həyəti,Boyük yeraltı dayanacagı ,24 saat muhafizə xidməti var..Mənzilin sənədi Kupça(Çıxarışdır)…Alqı satqıya tam hazırdır.. ✅Əlavə Qeyd —1 maşınlıq Yeraltı qaraj mənzilin qiymətinə daxildir… Digər maraqlandırannsuallar üçün Aşağıdakı nömrə ilə Əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,769 AZN/m²

Ortadan 4.1% sərfəli

Rayon ort: 2,887 AZN/m²

8-ci mikrorayon

2 887 AZN/m²

Son 6 ay: -3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +8.20%

Aktiv: 836 Yeni: 224 Tələb: Aşağı
360 000 AZN
Təmirli
O

Oktay Mərdanlı

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi