Satılır 3 otaqlı mənzil 129 m²

Bakı, Yasamal · Jasmine park · Bina.Az

Satış EML-091326 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

129.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

7 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Ev sexsi ozume mexsusdur.Temirlidir yasayis olmayib.Kompleksin en menzereli en yaxsi proyektidir.Tecili satilir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,938 AZN/m²

Ortadan 34% sərfəli

Rayon ort: 2,936 AZN/m²

Yasamal

2 936 AZN/m²

Son 6 ay: +1.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
135 135 EUR
250 000 AZN
Təmirli
C

Camal

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi