Satılır 3 otaqlı mənzil 128 m²

Bakı, Nizami · Salatın Əsgərova küçəsi · Bina.Az

Satış EML-193569 3
6 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

128.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

14 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Şəhərin mərkəzində prestijli bina– 128 m² kupçalı, zövqlə təmir olunmuş 3 otaqlı mənzil satışda!

Ümumi sahə: 128 m²

Planlaşdırma: 3 geniş, işıqlı otaq

Təmir: Premium materiallarla yüksək səviyyədə dizayn olunmuş

İstilik sistemi: Fərdi kombi

Sənədləşmə: Kupça (çıxarış var)

✨ Mənzil həm komfort, həm də estetik baxımdan şəhərin mərkəzində yaşamaq istəyənlər üçün ideal seçimdir.

1 % xidmet haqq

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,203 AZN/m²

Ortadan 6% baha

Rayon ort: 3,021 AZN/m²

Nizami

3 021 AZN/m²

Son 6 ay: +2.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 7044 Yeni: 1326 Tələb: Aşağı
410 000 AZN
Təmirli
İ

İlkin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi