Satılır 3 otaqlı mənzil 125.5 m²

Bakı, Nərimanov · Qarabağ küç. · Bina.Az

Satış EML-202336 2
8 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

125.50m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 8

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍 Yerləşmə • Heydər Əliyev Mərkəzi yaxınlığında • Prestijli və rahat yaşayış ərazisi

🏢 Bina haqqında • Yeni tikili yaşayış binası • Təhlükəsiz və komfortlu yaşayış mühiti

🏠 Mənzil haqqında • Tam təmirli mənzil • Tam dolu və yaşayış üçün hazır vəziyyətdə • Rahat və funksional planlaşdırma

🔌 Təchizat • Bütün texniki avadanlıqlarla təmin olunub • Zəruri mebel və məişət texnikaları mövcuddur

✨ Üstünlüklər • Prestijli yerləşmə • Heydər Əliyev Mərkəzi yaxınlığı • Tam təchizatlı mənzil

💰 Qeyd • Sənədləşmə xərcləri ev sahibi tərəfindən qarşılanacaq

💼 Xidmət haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,825 AZN/m²

Ortadan 2.3% sərfəli

Rayon ort: 3,913 AZN/m²

Nərimanov

3 913 AZN/m²

Son 6 ay: -17.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
480 000 AZN
Təmirli
R

Rəşad Rəhimov

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi