Satılır 3 otaqlı mənzil 123 m²

Bakı, Nərimanov · Əliyar Əliyev küçəsi · Bina.Az

Satış EML-177365 11
3 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

123.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

10 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Nərimanov rayonu , Nərimanov metrosunun və Metro Parkın yaxınlığında 17 mərtəbəli yeni tikili binanın 10-cu mərtəbəsində 123kv sahəsi olan 3 otaqlı təmirli mənzil Satılır . Qaz , işıq, su daimidir . İstilik sistemi Kombidir . Sənədi Kupça Çıxarış. İpotekaya yararlıdır . Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz .

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,927 AZN/m²

Ortadan 25.2% sərfəli

Rayon ort: 3,915 AZN/m²

Nərimanov

3 915 AZN/m²

Son 6 ay: -17.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
360 000 AZN
Təmirli
T

Tehran

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi