Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı mənzil 120 m²

Bakı, Nizami · Şamil Əzizbəyov küç., 219. · Bina.Az

Satış EML-032461 2
6 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

14 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Sahibiyəm. Qanuni 3-otaqli. Yeni bitmiş təmirdən sonra yaşayiş olmayb. 🏙 Qiş parkinin yaninda, Bakınin mərkəzində Lüks Həyat məkani – MALİBOO RESIDENСE yaşayiş kompleksi. ✨ Xüsusiyyətlər: - 💫 Ümumi sahəsi -120 kv.m. - 🚿 2 hamam otağı + camaşirxana. - 🛋 3.3 m tavan hündürlüyü – ekstra ferahlıq - 🛠 Parket döşəmə, brend avadanlıqlar 🏡 Mühafizəli qeniş həyət, uşaqlar üçün oyun meydançaları və 3 mərtəbəli yeraltı avtodayanacaq rahatlığınızı təmin edəcək. 📄 Qaz və çıxarış mövcuddur – tam sənədləşdirilmiş! 😊

Документально 3-комнатная. Владелец. После ремонта не заселялась. ✨ Элитная квартира в сердце Баку, в 5-минутах ходьбы от ул ТОРГОВОЙ. рядом с зимним парком и ст,м, Низами — MALİBOO RESIDENСE ✨ 🏢 Престижный комплекс . 👨‍👩‍👧‍👦 Охраняемый двор с детской площадкой 🚗 Подземный паркинг на 3 уровня 🛋 Площадь - 120кв,м, потолок 3.3 м, 🛁 2 ванные комнаты, прачечная. 🪵 Паркет и техника премиум-класса 📄 Купчая и газ — всё готово! 👉 Идеальна как для жизни, так и для инвестиций.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,542 AZN/m²

Ortadan 47.9% baha

Rayon ort: 3,070 AZN/m²

Nizami

3 070 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.30%

Aktiv: 9194 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
545 000 AZN
Təmirli
E

Elan sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi