Satılır 3 otaqlı mənzil 120 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Xudu Məmmədov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-090625 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Xətai rayonu, Əhmədli qəsəbəsi, Həzi Aslanov metrosunun yanında, yeni tikili binanın 18/4-cü mərətbəsində yerləşən, ümumi sahəsu 120 KV/M olan, təmirli TAM ƏŞYALI 3 otaqlı mənzil satılır. Binanın ətrafında market məktəb və sair iaşə obyektləri var. Sənəd - Çıxarış (kupça). Ofisin xidmet haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,042 AZN/m²

Ortadan 24.4% sərfəli

Rayon ort: 2,702 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 702 AZN/m²

Son 6 ay: +0%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.50%

Aktiv: 6302 Yeni: 2205 Tələb: Aşağı
144 118 USD
245 000 AZN
Təmirli
E

Elnurə xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi