Satılır 3 otaqlı mənzil 118 m²

Bakı, Xətai · Nəcəfquli Rəfiyev küçəsi · Bina.Az

Satış EML-162513 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

118.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Xətai rayonu Xətai metrosuna 4-5 dəqə piyada məsafəd 16 mərtəbəli binanin 5 ci mərtəbəsi qanuni 3 otaq 118 kv m sahəsi ƏŞYALI yelçəkən mənzil satılır.Qaz,işıq,su daim Sənədi çıxarış ( kupça) yer altı qarajı 24 saat mühafizə xidməti baxça market məktəb və s....yaxınlıqda Ofis xidmət haqqı 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,178 AZN/m²

Ortadan 6.5% baha

Rayon ort: 2,984 AZN/m²

Xətai

2 984 AZN/m²

Son 6 ay: +3.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
202 703 EUR
375 000 AZN
Təmirli
S

Sənan bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi