Satılır 3 otaqlı mənzil 117 m²

Bakı, Nərimanov · Qarabağ küç. · Bina.Az

Satış EML-217029 4
8 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

117.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 18

Təsvir

🏢 Satılır: Nərimanov-da Təhsil Nazirliyinin yanında Premium kompleksde 3 otaq Təmirsiz menzil satilir.

📍 Ünvan: Nərimanov (Çapayev) 📐 Sahə: 117 m² 🏢 Mərtəbə: 16/3 🛏️ Otaq sayı: 3 (4 otağa düzəlir) 📄 Sənəd: Çıxarış (Kupça)

✨ Əlavə məlumat: • Kompleksdə 24/7 mühafizə, sürətli liftlər, yeraltı parkinq və digər rahatlıqlar mövcuddur • Geniş və işıqlı otaqlar, açıq balkon • Yaxınlıqda məktəb, bağça, market və ictimai nəqliyyat dayanacağı yerləşir

💰 Qiymət: 310.000 manat

📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayin.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,650 AZN/m²

Ortadan 32.3% sərfəli

Rayon ort: 3,915 AZN/m²

Nərimanov

3 915 AZN/m²

Son 6 ay: -17.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
310 000 AZN
K

Kenan bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi