Satılır 3 otaqlı mənzil 117 m²

Bakı, Nizami · Nəcəfbəy Rəfiyev küçəsi · Bina.Az

Satış EML-203115 3
11 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

117.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

7 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ!! ƏLA TƏKLİF!! Yaşayış Olmayıb!! Zabitlər bağının yaxınlığında yerləşir. Binada Qaz Kupça var! Nəsimi rayonu Nəcəfbəy Vəzirov küçəsində Evim Residence”-də premium mənzil satılır. Yüksək səviyyədə inşa edilmiş 18 mərtəbəli binanın 7 ci mərtəbəsində 3 otaq 117 kv ƏLA TƏMİRLİ mənzil satılır. Bina infrasturuktr cəhətdən olduqca əlverişli yerdə yerləşir. Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,590 AZN/m²

Ortadan 17% baha

Rayon ort: 3,069 AZN/m²

Nizami

3 069 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 9697 Yeni: 2806 Tələb: Aşağı
227 027 EUR
420 000 AZN
Təmirli
G

Gülnar Sabirli

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi