Satılır 3 otaqlı mənzil 117 m²

Bakı, Bayıl · Yeni Səlyan şossesi · Bina.Az

Satış EML-190756 7

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

117.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

ƏLA FÜRSƏT! ŞƏHƏRİN MƏRKƏZİNDƏ! BULVARA YAXIN! Bina yerləşir Bayıl qəsəbəsində, Su idman kompleksin yanında, prestijli yaşayış komplekslərin birində. Həyətdə böyük parking yeri, uşaqların oynaması üçün meydança, sakinlərin istirahəti üçün besetkalar. Ətrafında həyat üçün lazım olan bütün komunikasiyalar. Bulvarın yanında. Mənzil "Neo klassik" üslubunda təmir olunmuş, YELÇƏKƏN, qanuni 3 otaq, geniş mətbəxi, böyük dəhlizi, 2 balkonu və 2 sanitar qovşağı. Mənzildən dənizə və şəhərə inanılmaz panorama. Bahalı Əşyaların bir qismi Qiymətə daxildir! İPOTEKAYA YARARLIDIR! TƏLƏSİN SİZİNDƏ BELƏ GÖZƏL MƏNZİLİNİZ OLSUN! OFİS HAQQI alıcıdan-1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,675 AZN/m²

Ortadan 18.4% sərfəli

Rayon ort: 3,278 AZN/m²

Bayıl

3 278 AZN/m²

Son 6 ay: +10.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +25.10%

Aktiv: 797 Yeni: 203 Tələb: Aşağı
184 118 USD
313 000 AZN
Təmirli
E

Emin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi