Satılır 3 otaqlı mənzil 115 m²

Bakı, Nəsimi · Həsən Əliyev küç. · Bina.Az

Satış EML-203777 4
7 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

115.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

EKSKLÜZİV MƏNZİL ! ! ! PREMİUM KOMPLEKS ! ! ! BAZAR DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ SATIŞ ! ! ! İPOTEKAYA TAM YARARLI ! ! ! . Avrasiya Hospitalın yanında yerləşən, Şəhərin Premium Seqmentli Komplekslərindən biri olan "London Evləri - RUR MTK"da qanuni 3 otaqlı, əla təmirli mənzil satılır ! ! ! Mənzil yeni təmirdən çıxıb və tam ideal vəziyyətdədir. . Mətbəx daxil bütün otaqlar vitraj pəncərəlidir. Döşəməsi əla növ parketdir. . Mənzilin bütün otaqlarına gün işığı düşdüyü üçün, çox işıqlı və ürəkaçandır ! Kombi istilik sistemi və isti döşəmə mövcuddur. . Qaz, su, işıq daimidir. Binanın geniş bağlı həyəti və avtodayanacağı var. . Əla infrastruktura malik kompleksdir. Ətrafında məktəb, bağça, market, aptek və.s yerləşir. . Real alıcılara mənzilə baxdıqdan sonra endirim edilə bilər. . Şirkət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,017 AZN/m²

Ortadan 16.2% sərfəli

Rayon ort: 3,600 AZN/m²

Nəsimi

3 600 AZN/m²

Son 6 ay: -4.6%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 12264 Yeni: 4153 Tələb: Aşağı
347 000 AZN
Təmirli
F

Famil bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi