Satılır 3 otaqlı mənzil 115 m²

Bakı, Nərimanov · Qarabağ küçəsi · Bina.Az

Satış EML-195297 2
7 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

115.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

14 / 17

Təsvir

Satılır – East Park | 3 otaqlı podmayak mənzil.

Kod 529

East Park yaşayış kompleksində 115 m² sahəyə malik 3 otaqlı podmayak mənzil satışdadır.

🏢 Mərtəbə: 14-cü mərtəbə 💰 Qiymət: 2,900 AZN / m² 📐 Sahə: 115 m² 🛏 Otaq sayı: 3 otaq 🏗 Vəziyyət: Podmayak (təmirsiz) 📄 Kupça: yoxdur

Ofis haqqı -2 faiz

✨ Mənzil geniş və rahat planlaşdırmaya malikdir. Hündür mərtəbədə yerləşməsi şəhərə panoramik mənzərə və daha komfortlu yaşayış imkanı yaradır. Kompleks müasir infrastruktur və əlverişli yerləşməsi ilə seçilir.

🤝 Real alıcı üçün endirim nəzərdə tutula bilər.

Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

For Sale – East Park | 3-Room Shell Apartment

A 3-room shell apartment with an area of 115 m² is available for sale in the East Park residential complex.

🏢 Floor: 14th floor 💰 Price: 2,900 AZN / m² 📐 Area: 115 m² 🛏 Number of rooms: 3 rooms 🏗 Condition: Shell & core (unfinished) 📄 Title deed: Not available

Office commission: 2%

✨ The apartment features a spacious and comfortable layout. Being located on a high floor offers panoramic city views and a more comfortable living experience. The complex stands out for its modern infrastructure and convenient location.

🤝 A discount may be considered for serious buyers.

For more information or to arrange a viewing, feel free to get in touch.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,900 AZN/m²

Ortadan 25.6% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
180 270 EUR
333 500 AZN
K

KARAT ƏMLAK

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi