Satılır 3 otaqlı mənzil 115 m²

Bakı, Xətai · Azure park yaş./komp. · Bina.Az

Satış EML-191805 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

115.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 21

Təmiri

Təmirli

Təsvir

✨ PARK AZURE – PREMIUM YAŞAYIŞDA 3 OTAQLI, ƏŞYALI MƏNZİL ✨ 📍 Afiyəddin Cəlilov küçəsi, Şah İsmayıl Xətai metrosu yaxınlığı 🌆 Ağ Şəhərə bir neçə dəqiqəlik məsafə 🏢 Mənzil haqqında: • 113 m² geniş və funksional sahə • 3 otaqlı (peredelka) • Tam əşyalı – köç yaşa variant • İşıqlı və komfortlu planlama 💰 Qiymət: 327.500 AZN 🌟 Üstünlüklər: ✔ Premium yaşayış kompleksi ✔ Parking, fitness, hovuz və sauna ✔ Bravo market birbaşa binada ✔ Mərkəzə sürətli çıxış 💼Şirkətin Rəsmi Rüsumu: 1% 📲 Əlaqə: WhatsApp / zəng

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,848 AZN/m²

Ortadan 4.9% sərfəli

Rayon ort: 2,995 AZN/m²

Xətai

2 995 AZN/m²

Son 6 ay: +2.1%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
177 027 EUR
327 500 AZN
Təmirli
E

Elan Sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi