Satılır 3 otaqlı mənzil 115 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Məhəmməd Hadi küç. · Bina.Az

Satış EML-190629 10

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

115.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

10 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Həzi Aslanov metro çıxışında 115kv-m sahəsi olan qanuni 3 otaqlı kupçalı mənzil satılır.

Yeni Təmir olunub təmirdən sonra yaşayış olmayıb. 2 hamam sanitar qovşaq mövcuddur. Dəhliz mətbəx hamam sanitar qovşaqlar isti pol sistemi ilə təchiz olunub. İpotekaya yararlıdır.

OFİS HAQQI 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,330 AZN/m²

Ortadan 14.4% sərfəli

Rayon ort: 2,721 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 721 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.60%

Aktiv: 4419 Yeni: 1231 Tələb: Aşağı
157 647 USD
268 000 AZN
Təmirli
O

Orxan bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
7 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi