Satılır 3 otaqlı mənzil 113 m²

Bakı, Nizami · Salatın Əsgərova küç. · Bina.Az

Satış EML-171484 20
3 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

113.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

7 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

⚜️ Nizami metrosunun yanı ⚜️ Nizami City VIP bina ⚜️ Otaq sayı: Qanuni 3 otaq ⚜️ Sahəsi: 113kv ⚜️ Mərtəbə: 17/7 ⚜️ Tam əşyalı : 550.000 AZN (yalnız nağd satılır)

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,867 AZN/m²

Ortadan 58.6% baha

Rayon ort: 3,070 AZN/m²

Nizami

3 070 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.30%

Aktiv: 9194 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
297 297 EUR
550 000 AZN
Təmirli
A

Asan Əmlak

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi