Satılır 3 otaqlı mənzil 110 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Məhəmməd Hadi küçəsi · Bina.Az

Satış EML-204029 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

110.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Həzi aslanov metrosunun tam yaninda qanuni 3otaqlı mənzil satılır.Mənzil tam təmirlidir.Əlavə məlumat üxün buyurun zeng vurun.ofis haqqi 1faiz

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,345 AZN/m²

Ortadan 12.9% sərfəli

Rayon ort: 2,694 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 694 AZN/m²

Son 6 ay: -0.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.00%

Aktiv: 6783 Yeni: 2686 Tələb: Aşağı
139 459 EUR
258 000 AZN
Təmirli
E

Elşən bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi