Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı mənzil 109 m²

Bakı, 5-ci mikrorayon · Koroğlu Rəhimov küç. · Bina.Az

Satış EML-032605 3
9 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

109.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Mənzilin yerləşimi çox gözəl yerdədir. Heydər Əliyev Mərkəzi və Bakı Konqres Mərkəzinin yanında yerləşir. Mənzil göründüyü kimi təmirlidir və çıxarışı mövcuddur kupça İpatekaya yararlı Ofis haqqı 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,211 AZN/m²

Ortadan 4.4% sərfəli

Rayon ort: 3,357 AZN/m²

5-ci mikrorayon

3 357 AZN/m²

Son 6 ay: +0%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0%

Aktiv: 197 Yeni: 0 Tələb: Aşağı
205 882 USD
350 000 AZN
Təmirli
S

Samir bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi