Satılır 3 otaqlı mənzil 103 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Məhəmməd Hadi küç. · Bina.Az

Satış EML-101692 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

103.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Həzi Aslanov metrosunun çıxışında yerləşən yeni tikili kompleksdə əla təmirli əşyalı qanuni 3 otaq 103kv sahəsi olan mənzil satılır. Sənəd Kupça İpotekaya Yararlı Qaz su işıq daimi Ofis xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,718 AZN/m²

Ortadan 0.5% baha

Rayon ort: 2,706 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 706 AZN/m²

Son 6 ay: +0.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.50%

Aktiv: 6302 Yeni: 2205 Tələb: Aşağı
151 351 EUR
280 000 AZN
Təmirli
E

Estate

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi