Satılır 3 otaqlı mənzil 101 m²

Bakı, İnşaatçılar · Əsəd Əhmədov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-086769 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

101.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 11

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Yİnşaatcilar metrosuna piyada 10 dəqiqəliy məsafədə yerləşir. Yeni yasamal Secret Pub,Englis Celc və Fərəh Studio- nun üzərindəki binada. Mənzilin sənədi Kupcadır. Şəhərə panoramik görüntüsü var. Əşyaları ilə bir yerdə satılır. İstəyə uyğun olaraq üzərində (əlavə ödənişlə) qaraj verilə bilər.Ofis xidmət haqqi 1% təskil edr.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,277 AZN/m²

Ortadan 20.7% sərfəli

Rayon ort: 2,873 AZN/m²

İnşaatçılar

2 873 AZN/m²

Son 6 ay: +10.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +3.70%

Aktiv: 6272 Yeni: 2182 Tələb: Aşağı
230 000 AZN
Təmirli
S

Sevda x

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi