Satılır 3 otaqlı mənzil 100 m²

Bakı, Nəsimi · Səməd Vurğun küç. · Bina.Az

Satış EML-191416 2
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

100.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TECİLİ satılır. Tibb universitetinin yanında yüksek keyfiyetli temir edilmiştir. 3 bloklu stalinka, yaşayışın 3-cu mertebesi. İtalyan zavod lakli parket, İtalyan aboy , cexiya lyustar, avadanliqlar almaniya- bosh, Korea. Metbex Mebeli temiz italya. DAYKIN Kondisioner. Mebeller temiz taxtadan Türkiye istehsali. Satisda hec vaxt bu keyfiyetde stalinka olmuyub. Xahis edirem maklerler narahat elemesin. Does çeken cip masini ile barter mümkündür.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

35,500 AZN/m²

Ortadan 891.6% baha

Rayon ort: 3,580 AZN/m²

Nəsimi

3 580 AZN/m²

Son 6 ay: -5.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.20%

Aktiv: 11263 Yeni: 3254 Tələb: Aşağı
3 550 000 AZN
Təmirli
L

Lala

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi