Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 95 m²

Bakı, Səbail · Lev Tolstoy küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-193389 4
3 dəq piyada İçərişəhər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

95.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

1 / 3

Təsvir

TARQOVUDA SƏRFƏLİ QİYMƏTƏ 3 OTAQLI MƏNZİL TƏCİLİ SATILIR!!! . Şəhərin tam mərkəzində, Tarqovuda, Lev Tolstoy küçəsində yerləşən 3 otaqlı mənzil satışa təqdim olunur. Mənzilin ümumi sahəsi 95 kv.m-dir. Orta təmirlidir, qaz, su və işıq daimidir. Hamam otağı və mətbəx yeni təmir olunub. Mənzilin əlavə üstünlüyü olaraq təxminən 10 kv.m balkon sahəsi mövcuddur və istəyə uyğun olaraq mənzilin sahəsini artırmaq mümkündür. Giriş həyətdəndir. Ərazi baxımından çox prestijli və əlverişli yerdə yerləşir: • Tarqovu və şəhər mərkəzi • Fəvvarələr bağı • Dənizkənarı Bulvar • Məktəblər, bağçalar, marketlər və digər bütün iaşə obyektləri addım məsafəsindədir Bu mənzil həm rahat yaşayış, həm də yüksək gəlirli kirayə və investisiya üçün ideal seçimdir. Real alıcı ilə qiymətdə razılaşmaq mümkündür. . Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofis haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,158 AZN/m²

Ortadan 14.1% sərfəli

Rayon ort: 3,678 AZN/m²

Səbail

3 678 AZN/m²

Son 6 ay: +16.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +19.20%

Aktiv: 2883 Yeni: 824 Tələb: Aşağı
176 471 USD
300 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
S

Səbinə Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi