Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 92 m²

Bakı, Bayıl · Ipoteka.AZ

Satış EML-080476 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

92.00m²

Otaq sayı

3

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Bayil qesebesi, “SABAH Residence” arxasi, A. Memmedov kucesi, umumi sahesi 92 kv m olan deniz ve seher menzereli, 3 otaqli menzil satilir. Mertebe 7/7, mansard deyil, super temir, qurasdirilmis metbex mebeli, kondisionerler, qaz, su, isiq daimidir, istilik sistemi, cambalkon. Butun senedler qaydasindadir CIXARISH var. Yaxinliqda usaq baxcasi, mekteb, dayanacaq, market ve diger iashe xidmeti obyektleri yerlesir. Menzil butun mebel ve texnikasi ile bir yerde satilir. Ipotekaya yararlidir. Баилова за “SABAH Residence”, улица А. Мамедова, продаётся 3 – х комнатная квартира обшей площадью 92 кв м., с панорамой на моря и город. Этаж 7/7, не мансарда, супер ремонт, встроенная кухонная мебель, кондиционеры, газ, свет, вода круглосуточная, отопительная система, джамбалкон. Все документы в порядке имеется ЧЫХАРЫШ. Рядом детский сад, школа, магазины, остановка и тд.. Квартира продаётся со всей мебелью и техникой. Отлично подходит для ипотеки.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,772 AZN/m²

Ortadan 14.7% sərfəli

Rayon ort: 3,249 AZN/m²

Bayıl

3 249 AZN/m²

Son 6 ay: +9.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +13.10%

Aktiv: 972 Yeni: 321 Tələb: Aşağı
255 000 AZN
Kupçalı
F

Fərid bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi