Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 90 m²

Bakı, Xətai · Xətai rayonu 8 noyabr prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-186139 4
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 5

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

8 Noyabr prospekti Zərifə parkı və Gənclər parkının qarşısı 27 saylı Poçtun binasında Stalinka lahiyəli 5 mərtəbəli daş binanın, 2- ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 90kv/m, Kürsülü 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin Tavanı 3.16 metr hündürlükdədir. Mənzildə işıq, su, qaz daimidir. Binanın geniş həyəti, Ətrafında məktəb, baxça, market, park və.s var. Binanın qarşısından 21,51,12,175,20,120 avtobuslar keçir. Park istiqamətinə və dayanacağa yerüstü piyada keçidi var. Bina Ərazi olaraq hər istiqamətə çox əlverişli yerdə yerləşir.Sənəd Çıxarış (kupça)

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,667 AZN/m²

Ortadan 44.1% sərfəli

Rayon ort: 2,982 AZN/m²

Xətai

2 982 AZN/m²

Son 6 ay: +3.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
150 000 AZN
Kupçalı
N

Nüsrət

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi